Galeriden
Hoş Geldiniz
Sitenize Hoş Geldiniz Profesyonel ekibimizle her türlü organizasyonunuzu sizi yormadan gerçekleştirmek bizim işimiz. Organizasyon sonunda gülen mutlu yüzler görmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz
Cibo Ailesinin Kokteyli Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyon FirmalarıGeçtiğimiz günlerde cenk beyin annesi bizleri arayarak yakın bir tarih te Bakırköy de nikah organizasyonları olacağını belirtti. İlerleyen tarihler de Cenk Bey şişli deki ofisimize gelerek düğün hakkında kendisi ile toplantı gerçekleştirdik. İşyerimiz de bulunan Düğün malzemelerini kendisini görsel olarak göstererek fikir sahibi olmasını sağladık. Sonrasında kendisi Gelin ve Damat Masası, Gelin Yolu, Çiçek Tak, Ses Sistemi, Kokteyl Masası Süsleme gibi kiralık ekipmanlar istediğini belirtti. Gelecek olan Düğün konukları içinse 150 kişilik bir kokteylin yapılmasını ve menü oluşturmamız için rica da bulundu. Düğün Kokteyli için asistanlarımız Yiyecek İkramları kanepe çeşitleri ( dana jambon, beyaz peynir, salam ) çikolatalı ekler, cips, karışık çerez. İçecek İkramları pepsi, limonata, meyve suyu çeşitleri ( kayısı, vişne, ananas ) gazoz gibi yiyecek ve içecek ikramlarından oluşan bir Düğün Kokteyl Menüsü oluşturduk. İstanbul un Bakırköy semtinde bulunan Yunus Emre Kültür merkezi için düğün organizasyonu için belirlediğimiz tarih de anlaşma yaptık. Düğün günü geldiğinde erken saatte gittiğimiz nikah mekanına önce nikah masası sandalye ve koltukları ile kurduk. Daha sonra kurduğumuz bistro masaları tül, şamdan, beyaz örtü yapay çiçek ile süsleyerek kurulumu sağladık. Bir adet kurduğumuz Düğün Kokteylitelsiz mikrofon takımını ses sistemi ile bileştirdik. Cenk beyin daha önce bize verdiği şarkıları hazırlayarak tüm istek şarkıları sıra ile çalmak için hazırladık. Düğün gününde her kez için düğün gününde resim çekilirken bir anı olsun diye büyük bir tak çiçek kurarak onu da tüllerle süsledik. Düğün başlamadan önce kokteyl masalarına yiyecek ikramlarının hazırlanmasını servis hostesi ve garson ekibimiz tarafından hazırlıkları yapıldı. Nikah başladığında ise içecek servisi başlayarak gelen tüm konuklara içecek servisi yaptık. Düğün için hazırlığımız slow müzikleri çalarak düğün organizasyonunu tamamlamış olduk. Cenk bey ve ailesine tebrik ediyor ve Düğün Organizasyon Firmaları arasında bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.


Ucuz Düğün Yapmanın Puf Noktaları
Ucuz Düğün OrganizasyonuYaratıcı ve farklı ucuz düğün, düzenleme, kokteyl organizasyonu, nasıl yapılır, puf noktaları, fiyatları sizlere birçok örnek verebiliriz. Aklınızdan geçen birçok şeyi kenara bırakın ve uygun maliyetli bir düğün için düşünmeye başlayın. İlk yapmanız gereken boş bir mekan kiraladıysanız oturma düzenli organizasyondan vaz geçmektir. Boş mekanlara düğün davetli sayınız üç yüz ise ortalama konuklarınız sayısı kadar sandalye ve on kişilik masalardan otuz adet ekipman firması tarafından sağlanması gerekir. Sadece masa ve sandalyelerin kiralanması nakliyesi yaklaşık 2500TL tutar buda bütçenizi zorlayabilir onun yerine bistro masaları kullanmak daha mantıklı olacaktır. Her 10 kişi için ortalama 1 bistro masa yeterlidir nakliyesi, taşınması daha kolay olur. Düğün Catering Menüleri de fiyatları çok etkileyen bir şey ikramları için iyi bir menü belirleyin. Örnek olarak soğuk kanepeler, pasta, kek, meyve salatası gibi yiyecek ikramlarından oluşan bir menü seçebilirsiniz. Davetli sayısına göre garson ve servis hostesleri buda düğün fiyatları etkiler. Müzik grupları yerine dj tercih edebilirsiniz bunu temin edeceğiniz bir yer yoksa görüştüğünüz düğün davet firmaları destek olacaktır. Ses sistemi ve dj kiralama hizmetini alırken paketlerden yararlananın ayrı yerlerden kiralama yapmaktan kaçınmalısınız. Düğün catering firmaları, alkollü kokteyl menüleri sizlere biraz yüksek gelebilir seçenek olarak alkollü içecekleri kendiniz temin ederseniz hizmet alacağınız şirketten ikram edilmesini de isteyebilirsiniz. Düğününüz ucuz olacak diye kalitesiz olacak değil merak etmeyin iyi bir düğün kokteyl organizasyon firması, ile anlaşırsanız çok uygun bir maliyetle bu aklınıza takılan düğün sorunuzu çözebilirsiniz. En ucuz düğün kokteyli ortalama 150 Kişi için 3000TL ye birçok firma tarafından sunulmaktadır. Fakat menü ve hizmetler ne kadar yükselirse fiyatlarda o kadar artacaktır. Özellikle düğün organizasyonları için anlaştığınızda bistro masaların örneklerini inceleyin. Kokteyl daveti gerçekleşirken en etkili süslemelerden biri masaların süslenmesidir. Tabi gelin yolu, nikâh masası, tak çiçekler gibi seçeneklerde var sizin için ucuz düğün, sadece yeterli ekipmanı olan organizasyon firmaları arasından biri ile anlaşmaktır. Bizimde tüm ekip ve ekipmanlardan oluşan kokteyl catering paketlerimiz mevcut ararsanız asistanlarımız sizlerle bilgilerini paylaşacaktır.
Düğün Organizasyon Fikirleri

Yeni evlenecek olan genç çiftler düğünleri unutulmaz olsun ister bunun için bir çok yol var en önemlisi ise düğün organizasyonu için ayrılan paradır. Para varsa birçok şeyi yapabilirsiniz bunun sınırı yok ne kadar para o kadar düğüne de hayal edilen her şeyi gerçekleştirmek mümkün.  Önce para bütçesi yüksek tutan gelin ve damatlar için bir fikir sunalım en güze düğün organizasyonu nasıl yapılır bilgiler verelim. Türkiye ve İstanbul da oteller bir çok düğün organizasyon paketleri sunuyor kendi havuz başı yada kır alanında gerçekleştiriyor.  Anlaşma yapılan oteller yada mekanlar tüm istediğiniz farklı hizmetleri vermediğinde,  düğün planlama firmaları devreye giriyor.  Her kez her istediği düğün gününde olsun ister biraz düğün de dikkat edilmesi gereken hususlardan da bahsedelim. Bir kumsal düğünü, kır düğün organizasyonu, tekne düğün,  düğün organizasyonu planınız varsa bunu yapmak için mutlaka bir catering organizasyon firması ile görüşün. Düşünmenize gerek yok plaj da masa ve sandalye yok diye boş bir alan bile olsa süsleme den ışıklandırmasına kadar davet firmaları sizleri bunu temin ediyor. Önemli olan düğün yapılacak yerde ansızın bir yağmur yağması buna hazırlıksız yakalan düğün davetlileri düğünün ortasında hüsranla karşılaşabilir. Hava durumuna iyi kontrol etmek gerekir eğer yağmur yağma durumu varsa kişi sayısına göre anlaşma düşündüğünüz organizasyon şirketine tente, çadır kiralama talebinde bulunmayı unutmayın. Romantik bir düğün için mutlaka orkestra şart üçlü, dörtlü gruplar düğünlerde klasik müzikten Türk sanat müziklerine kadar dinleti gerçekleştiriyor. Bur da en dikkat çeken ise sizin hangi tarz bir düğün orkestra istemenizdir. Çoğu zaman düğün kokteyl organizasyonu için trio müzik grupları tercih edilmektedir. Düğün kokteyli için tanıdığınız bir grup yoksa kokteyl firmaları size temin edebilir. Yüksek bütçeli düğün organizasyonları için sahne kurulumu gerçekleştiren ses ve ışık sistemleri temin eden firmalar var. Ortalama iyi bir sahne 10000TL kuruluyor ama çoğu zaman bunu düğünlerde konser veren sanatçılar için temin ediliyor. Farklı oturma grupları düğünler için var up uzun masalar aynı anda 50 kişinin bile oturma düzeni oluşturmasını sağlıyor. Piyasada kolay bulunmadığı ve nakliye gibi sorunlar için fiyatlar hayli yüksektir. Özel konsepti düğünlerde yüksek fiyatlarla sunulmaktadır. İnsanları hayran bırakacak ilginç düğün fikirleri arıyorsanız deniz kabukları, roman kandilleri özel çiçekli gelin yolarlıda seçenekler arasındadır.  İstanbul Anadolu & Avrupa yakasında sizlere farklı düğün nasıl yapılır diye sorduğunuzda birçok organizasyon firmaları mevcut. Onlarla da görüşün elindeki düğün ekipmanlarına bakın inceleyin. Acele karar vermemeniz sizin yararınıza olacaktır her düğün davet firmaları organizasyonlar için farklı fiyatlar vermektedir.


Düğün Davet Organizasyonları

Düğün & Davet Organizasyonları için cazip fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız sizlere yaratıcı birkaç öneririmiz olacak.  Bilgi olarak uygun fiyata Düğün organizasyonu, kumsal düğünleri, nasıl yapılır, catering kokteyl, ne ikram edilir, nelere dikkat edilir, maliyeti hepsini cevaplıyoruz. Artık bir çok yeni evlenen çift düğün salonu modelinden sıkılmış ve farklı yaratıcı düğünler olmasını istiyor. Çoğu kişi tekne düğünü, deniz manzaralı mekanlar ve kumsal plaj düğünleri gibi mas mavi görününüm içinde olsun istiyor. Bu istekleri damat adayları sakın gözünüzde büyütmeyin. Sebebi çok basit bir düğün için kiralanan tekne, kumsal, kır alanı çoğu zaman boş olarak alınır. Sonrasında ise düğün organizasyon şirketleri ile anlaşmak gerekir. Her düğün firmaları size farklı catering ve organizasyon fiyatları sunacaktır.  Elinde yeterli ekipmanlara sahip ve kiralama yapmayan firmalar emin olunki fiyatları da düşüktür. Bunu anlamanın bir çok yolu var iyi bir araştırma yapmak ve kendileri ile görüşmektir. Bazı düğün davet firmaları kendiside olmayan gelin yolu, nikah masası ve özel süslemeleri başka ekipman kiralama firmalarından temin eder. Ayrıca nakliye aracı da yoktur bu yüzden düğün fiyatları artar da artar bu yüzden uygun bütçeli bir düğünü mal etmenin yolu kendisinde tüm ekipmanların bulunması gerekir. Hiç merak etmeyin boş bir mekan, plaj, kumsal, tekne, kır alanı kiraladığınızda sizin yerinize tüm ayrıntıları biz en uygun fiyata yapabiliriz.  Biraz bilgi verelim düğün organizasyonu nasıl yaparız diye önce mekan için yeterli sayıda masaların düzenini oluştururuz. Çoğu düğün artık kokteyl organizasyonları ile gerçekleşiyor özellikle plaj düğünleri bunun için çok uygun.  Sahilde mekana ve davetli sayısına göre bistro masaları isteğinize göre kuruyoruz. Ne renk düğün alanın süslenmesini istiyorsanız lila, turuncu, pembe, altın, gümüş gibi renkte masaları giydiriyoruz. Masaları ise gümüş şamdanlar, çiçeklerle süslüyor gönlünüzden geçen düğün alanını sizlere sağlıyoruz. Bittimi bitmedi daha gelecek olan konukları için düğün catering ikramları, kokteyl organizasyonu için özel olarak hazırlattığımız lezzetli yiyecek ve içecek servisinin hazırlanmasına.  Düğün için getirdiğimiz catering ikramları ( kanepeler, ekler, meyveli tartolet, pizza, poğaça ) bistro masalara porselen tabaklarla şık bir şekilde dağıtılmasını yapıyoruz. Düğün daveti için gelen konuklarınıza soğuk, sıcak, alkollü ve alkolsüz kokteyl ikramları servis hostesi ve garsonlarımız tarafından yapılır.  En uygun fiyatları duymak mı istiyorsunuz 2000TL ye 100 kişilik bir kokteyl organizasyonu yapıyoruz. Bunu İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere ayrım yapmadan size sunabiliriz.  Biz Davet organizasyon firmaları içinde her ekipmanımızı kendi depomuzdan temin ediyor sizlere en uygun düğün catering hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz düğün daveti, tekne düğün organizasyonları, plaj ve kumsal düğünleri gibi birçok organizasyonu paket fiyatları ile sizlere bilgi verebiliriz. .


Kokteyl Düğün Organizasyonları

Türkiye genelinde artık evlenmek isteyen çiftlere cazip gelen Kokteyl Düğün organizasyonlarıdır. Sadece düğün değil nişan, kına, nikâh gibi birçok organizasyonda tercih ediliyor. Çok cazip gelmesinin öncelikle sebebi yemekli düğünlere göre düğün kokteyli daha uygun fiyatları olmasıdır.  Her zaman kokteyli düğün organizasyonları ucuz olacak diye bir şey yok catering menüleri geniş ise fiyatlar yemekli düğünlere göre daha yüksek olabilir.  Biraz anlatalım ve fikirleri size sunalım kokteyli düğün, catering kokteyl, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur, hazırlıkları gibi paylaşımda bulunacağız.  En güzel düğün organizasyonları öncelikle çiftlerin hayal dünyasına bağlıdır. Yıllarca beklediği o güzel günde mutlaka düğün mekanı olarak seçtiği yerin sevdiği renklerde olmasını ister.  Düğün organizasyon fiyatları,  da önemli bunun için iyi bir araştırma yapmak gerekir seçtiğimiz tekne, kır alanı, düğün salonu, plaj düğünü fiyatları en etkili ise yemek menüleridir. Seçtiğiniz menülerde iyi bir tercih yaparsanız ekonomik bir fiyata hem güzel bir düğün hem de bütçenizi zorlamamış olursunuz.  Tekne düğünü nasıl yapılır diye düşünüyorsanız saatlik ve günlük olarak kiralama yapabilir ayrıca organizasyon şirketleri sizlere istediğiniz süslemeleri de gerçekleştirebilir. Geleneksel salon düğünleri tercih etmeyen çiftler daha samimi ve ferah olan kır düğünü düşünüyor. Bunu  en büyük sebebi  doğayla iç içe çiçekler ve yeşil çimenlerin arasında olmasıdır. İstanbul genelinde geniş bir bahçeye sahip işletmeler kır düğün organizasyonları için kiralama yaparak birçok çifte çözüm sunuyor. Tabi acele karar vermemekte fayda var düğün örnekleri ve süsleme çeşitleri gibi bir çok bilgiyi almanız gerekir. Kır düğünü organizasyon şirketleri sizlere sunacağı catering kokteyl menülerini sizlere fiyatları sunabilir. Öncelikle bir bütçe belirleyin hizmet alacağınız firma ile bir toplantı yapın süsleme renklerini belirleyin.  Eğer seçim yapamıyorsanız düğün örnekleri için firmadan bir katalog isteyin bakarak da seçim yapmanız kolaylaşır. Ayrıca kokteyl düğün organizasyonları, neler ikram edilir, catering fiyatları gibi birçok soruyu listeleyin ve görüştünüz düğün firmasını sorun.  Gitmeden önce dilerseniz internette düğün ile alakalı bir çok örnek görsel olarak var onları da inceleyebilirsiniz. Bizimde düğün  kokteyl paketlerimiz var dilerseniz  ikram menülerimizi hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Düğün Organizasyonları

Düğün OrganizasyonuMutlu çiftler artık çok kararsız kalıyor son zamanlarda nikah tan sonra kokteyl düzenleme ve kır düğün organizasyonu gibi seçenekler karşısında çok duşun celiler. Gerçekleşmesini istediğiniz Düğün Organizasyonları ve Nikah Kokteylleri için sizlere fikirler sunacağız. Önce düğün organizasyonu için örnekleri sizlere hemen sunalım. Kış mevsimlerinde kapalı mekanlarda yapılması gereken düğünler hava durumundan süsleme ve mekan konusunda biraz zorluk çıkarabilir. Ama yaz düğünü hayal ediyorsanız sizlere birçok fikir sunabiliriz. Yaz için düğün tarihi aldıysanız ilk olarak açık bir mekanda kır düğünü, tekne düğünleri için yapmadan önce düşünmenizi öneririz. Kumsalda bir Plaj düğünü düşünüyorsanız zeminin düz olması gerekir yoksa topuklu ayakkabı giyen bayan konuklarınız ve siz sorun yaşayabilirsiniz. Fakat deniz manzaralı düğünler bir çok mekanda biraz düğün fiyatları bütçenizi zorlayabilir. Önemli olan aslında güzel bir mekan bulup boşta olsa onu bir, düğün organizasyon firmaları ile görüşerek destek almaktır. Tabi İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bir çok firma mevcut ama elinde yeterli ekip ve ekipman mevcut mu? Bunları anlaşma yaparken iyice görüşmek gerekir . Bütçenizi aşmadan kolayca düğün hizmeti, almak bize göre kokteyl ile gerçekleşir. Nakliye ve taşıması kolay olduğu için tabı ki oturma düzenli düğünlerin kişi sayısına göre malzeme getirmek gerekir bu yüzden, kokteyl düğün öneririz.  İkramlar içinse yaz düğünlerinde mutlaka hemen bozulmayacak bir düğün menüsü için catering hizmeti almanızı öneririz. Kişi sayısına göre garson ve servis ekipmanları, masaları da unutmamak gerekir.  Şimdi de Biraz size Nikah Salonu Kokteyli için örnekler verelim. Belediye & Evlendirme Dairesi için nikah sonrası kokteyl düşünüyorsanız.  Bir çok belediyelerin özel salonları dekore edilmiş şekilde sizlere ortalama 2 saat verilmektedir. Takı töreni takılırken gelen akrabalar ve konuklara aperatif yiyecekler ikram edilmektedir. Özellikle anlaşma yapacağınız,  catering organizasyon firması ile süslemeler konuşunda örnekleri görerek seçim yapmalısınız. Örnek olarak aslında bir çok seçenek mevcut mesela gümüş şamdanlar, canlı ve cansız çiçekler, renkli taşlar gibi hayal ettiğiniz renklerde süslemeler yaptırabilirsiniz.  İstanbul ve çevresinde Düğün Catering Firmaları ile anlaşma yaparken bizden de teklif almanızı önemle hatırlatırız.


Nikah Kokteyl & Catering

Düğün tercih etmeyen çiftler için Nikah Kokteyli başkadır.  Tüm akrabalar bir araya geldiğinde oğlu ve kızlarının bu mutlu gününde takı merasimi yapılırken akrabaları beklerken onlara yiyecek ve içecek servisi yapılması tüm konuklar tarafından hoşnut ile karşılanmaktadır. Evlenen çiftler Nikah Kokteyl Organizasyonu hizmeti alırken belediye nikah salonu, evlendirme dairesi gibi yerlerin ayrıca süslenmesi gibi bir çok talepler bulunmaktadır. Bistro masaların üzerinde canlı çiçek, şamdan, renkli örtüler bunların başında geliyor. Arkasından beyaz gelin yolu ve nikah masası olmazsa olmazlardan arasında. Takı takılırken ise arka fon olarak çiçek takı kullanılmaktadır.  Merdivenlerin tül ile süslenmesi nikah masasının üzerine aranjman çiçek dekorasyon seçenekleri arasında.  Dikkatle seçilen Catering Firmaları nikah ta yiyecek ve içecek ikramları sunuyor. Hizmeti alırken nelere dikkat edilmeli, neler yapılmalı, düzenleme, neler ikram edilir, Nikah Kokteyli için hemen anlatalım size. Öncelikle tarih ve gün aldığınız mekanda daha önce çalışmış Organizasyon Firmaları sizlere bir çok görsel sunabilir. Nikah salonundaki akışı bilir hazırlıklarını da ona göre yapacağından işi daha kolaydır. Masa düzenine de bakmanızda fayda var mesela kokteyl ikramları servis edilirken cam bardak, porselen tabakların kullanılması daha şık olur. Karton bardak plastik tabak gibi ürünler görsel olarak kötü bir görünüm oluşturabilir. Nikah salonu için ayırdığınız bütçe hizmet alacağınız firmadan detaylı olarak Catering Fiyatları için bilgi almanız işinizi kolaylaştıracaktır.  Sadece bir catering firması ile anlaşırsanız tekrardan süsleme için bir organizasyon hizmeti almanız gerekebilir. Bunun yerine tüm hizmeti sizlere sağlayan bir yerle anlaşmanızı öneririz. Mesela Catering & Organizasyon Firmaları arasından biri ile anlaşırsanız tüm hizmeti her şey dahil olarak alabilirsiniz. Bu konuda daha çok detay ve bilgi istiyorsanız bize mail yada telefonla arayak bilgi alabilirsiniz.


En İyi Düğün Organizasyon Şirketleri

Düğün Organizasyon PaketleriHer kez hayal eder düğün gününün en özel olması için ama bu önemli günde evlilik için adım atarken kusursuz bir düğün için iyi bir Organizasyon Firmaları arasından iyi tercih yapmak gerekir. Düğün denilince ilk akla evet derken şık bir Nikah Masası gelir sonrasında gelen konuklar için ikramları unutmamak gerekir. Düğün Kokteyl hizmeti alırken bunun için birçok seçenek mevcut. Mesela düğün için beyaz örtülü şık bistro masalar arkasından gelen mekan için en güzel şekilde süslemeler daha neler neler var. Aslında düğün için erkekler pek ayrıntıya takılmaz ama bayanlar düğün gününde her şeyin en ince ayrıntısına kadar incelerler haliyle organizasyon şirketleri için beğeni almak ta zordur. Bunun için ayrıntı olarak düğün paket ve fiyatları, düğün örnekleri, düzenleme gibi bir çok seçeneği sizlere asistanlarımız kolayca sunumunu yapabilir. İstanbul genelinde bir çok hizmeti almanızı sağlayan catering firmaları, düğün planlama gibi bir çok şirketler mevcuttur.  Önemli olan ise en iyi Düğün Organizasyon Firmaları arasından en iyi şirketi seçebilmektir.  Aslında bu çok zor bir durum değildir. Nasıl anlaşılır peki aslında daha önce yapmış olduğu Düğün Organizasyon Örnekleri incelemek biraz size yardımcı olacaktır. Mutlaka tabiî ki bir sözleşme yapmakta sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bir çok Düğün Firması tarafından yönlendirilen asistanlar sizlere düğün nasıl yapılır, düğün organizasyon konusunda yardımcı olabilmektedir. Düğün paketleri, fiyatlar istenilen hizmete göre bir çok şirket tarafından farklı fiyat la sunulmaktadır.


Düğün Organizasyon Firmaları İstanbul

Düğün Organizasyonu Nasıl YapılırDüğün Organizasyonları, faydalı bilgiler, nasıl olmalı, nasıl anlaşılır, organizasyon konusunda sizlere birçok konu hakkında Fikirler vereceğiz. Öncelikle boş bir havuz başı düşünün bu mekanda müthiş bir düğün kokteyli gerçekleştirmek için en güzel yerlerden biridir. Havuz başı değil sadece sizin düğün, davet konusunda Tekne Düğünü yapmaktan yanaysa onun için balon dekorasyonu, giydirilmiş masa ve sandalyeler, ışık sistemleri gibi birçok alternatif mevcut. Plaj Düğünleri ise İstanbul ve Türkiye genelinde birçok yeni evlenecek olan çiftler tarafından tercih ediliyor. Plaj düğünleri aslında bütçe olarak da yüksek bir fiyat ile gerçekleşir. Boş bir alan düşünün Düğün için masa ve sandalyesinden tutunda catering gibi her şeyi dışarıdan almanız gerekecektir. En iyi Düğün örnekleri ve paketleri inceleyerek Kurumsal bir Organizasyon Şirketi ile anlaşmaktır. Neden diye soracak olursanız düğün firmaları sürekli olarak organizasyonlar gerçekleştirdikleri için aldığını yiyecek ve içecek ikramları ayrıca kiralama yaparken de anlaşmalı yerlerinin olmasıdır.  İlginç bir Düğün hayal eden müşterilerimiz için farklı farklı organizasyon paketleri hazırladık.  Siz öncelikle bir mekan la anlaştıysanız yapmanız gereken sadece bir organizasyon şirketi yani firma ile anlaşmak kaldıysa sizlere farklı seçeneklerle düğün paketleri hazırlayabiliriz. Evlilik Organizasyonları için depomuzda bulundurduğumuz gelin damat masası, gelin yolları, taç çiçek, canlı ve cansız çiçekleri de ofisimize gelerek görebilirsiniz.  Her geçen gün kendini geliştirmeyi hedefleyen Düğün Organizasyonu info sizlerin düğün gününde en iyi çalışma ekibiyle yormadan hizmetler sunmaktadır.


Düğün Organizasyon Paketleri ve Fiyatları

Düğün Organizasyonu İstanbul FirmalarıÖncelikle Düğün Organizasyonları konusunda sizlere bir çok konu hakkında hem fiyat bilgisi hem de paketler hakkında bilgi vereceğiz. Düğün Organizasyonu için bir mekan tuttunuz ve kokteyl ağırlıklı bir organizasyon istediniz. Bunun için ihtiyacınız olan Düğün için kokteyl tarzı bir organizasyon mu yoksa normal oturma düzenine sahip bir düğün mü olacak buna karar vermelisiniz. Benim için fiyatta önemli diyorsanız biz size kokteyl ağırlık bir düğün öneririz. Nedeni ise kokteyl ağırlıklı bir düğün diğer oturma düzenli düğüne göre daha ucuz olmasıdır. Mesela 200 kişilik bir davetliniz varsa ortalama 25 bistro masa sizin için yeterli olacaktır. Sırada eğlence için bir dj yada müzik grubu olmasına kalıyor. Tabiki ardından nikah masası, gelin yolu gibi hizmetleri de almanız gerekmekte. Düğün için masaları beyaz örtülü seçmeniz güzel bir düğün olmasını sağlayacaktır. Düğün Kokteyl Paketleri olarak şu şekilde sıralayabiliriz. ( Gelin ve damat masası, bistro masa, yiyecek ve içecek ikramları, gelin yolu bu paketi alırsanız mekanınız varsa sizlere yeterli olacaktır. Ortalama 150 kişi için 2500TL ye kolayca alabilirsiniz. Ben Düğün Paketleri seçerken eğlencede olsun derim derseniz o zaman buna bir dj ile ses sistemi eklemeniz yeterli olacaktır. Fiyat farkı nasıl olacak bu seçeneği de eklersem ortalama 1000TL fiyata eklemeniz gerekiyor. Müzik grubu seçerseniz bu seçtiğiniz grubun kişi sayısına göre farklılık gösterebiliyor. Deneyimli bir Düğün Firması olmanın gururu ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm semtler farklı paketler, fiyatlarlar sunarak hizmetler vermekteyiz.


Nikah Organizasyonu Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmeli

Nikah Organizasyon Evlilik planı yapan bir çift için en önemli konu kendileri için en önemli günü nasıl kutlayacakları konusudur. Bazı çiftler için büyük kalabalıklar ile kutlanan  nikah, bazı çiftler için ise daha sade ve sayılı sevenlerinin geleceği bir kutlamaya dönüşür. İki seçeneğin de ortak paydası gelen konukların bu davetten mutlu ayrılmalarıdır. Ayrıca Nikah kokteyli ile yapılan bir kutlamanın tercih edilme sebebi düğüne nazaran daha ekonomik olmasıdır. Nikah kokteyli ile bir kutlama yapmak istiyor ve bunun için herhangi bir mekanı düşünüyorsanız tek ihtiyacınız olan işinde uzman bir organizasyon firması ise sizlere profesyonel ekibimizle destek vermeye hazırız.  

Kâğıthane ve Bakırköy nikah salonu için yiyecek ve içecek ikram hizmeti veriyoruz. ( ikramlarımız kuru pasta, ekler, kanepe, brovni kek, cips ve kabuksuz kuruyemiş gibi nikâh kokteyl menülerinden oluşmaktadır. İçecek ikramlarında alkollü ve alkolsüz olarak ikiye ayrılmaktadır. Minimum 100 Kişiden kokteyl menüleri ve fiyatlarımız oluşmaktadır. 1500TL ye Nikah Kokteyl Nasıl Yapılır eğer davet li sayınız ortalama 100 ya da 120 kişi arasındaysa o zaman kolayca kokteyl paketimizden faydana bilirsiniz. Projeksiyon cihazı, müzik grubu, nikah masası kiralama, çiçek süsleme gibi etkinliklerimizle Nikah organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Düğün KokteyliKokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılı, Faydalı Bilgiler; Başarılı bir Kokteyl Organizasyon Firması nasıl anlaşılır. Tabiki başarılı bir firma referanslarından daha önce gerçekleştirdiği kokteyl örnekleri ile anlaşılabilir. Ayrıca hizmet alacağınız organizasyonda sözleşme yapması ve size örnek sunabilmesi de bu etapta çok  önemlidir. Eğer sizde Kokteyl Firması arıyorsanız size tüm çalışmalarımızı ve malzemelerimizi Şişli de bulunan ofisimizde gerekli sunumu yapabiliriz. Tarih,, yer ve zaman belli olduysa Nikah salonun süslenmesi ve ihtiyacınız olan Kokteyl Şirketi ise tüm çalışma ekibimizle sizler için en iyi organizasyon hizmetini gerçekleştirebiliriz. İstanbul da Çoğu Nikah Salonu ve Belediye Nikah Dairesi Kokteyl hizmeti vermiyor. Çoğu zaman sitelerinde bile nikah kokteyli çiftlere aittir yazar. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaya hazırdır.


Hülya Hanım ve Fırat Beyin Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyon FirmalarıHülya hanım ve Fırat Bey ofisimize gelerek kendi villasının bahçesinde düğün organizasyonu istediklerini ve tüm düğün malzemelerini bizden temin etmek istediklerini belirtti. Düğün Organizasyonu için en başta misafirlerini ağrıyabileceği masa sandalye kiralama ve süsleme, bahçe süsleme ve ayrıca tente (gazebo kiralama ve süsleme)istedi. Düğün organizasyonunda sanatçı, gelin yolu, gelin ve damat masası kiralama ve süsleme, ikramların servis edilmesi için garsonlar, oyun ve dans pisti (sahne kiralama) hizmeti de aldılar. Farklı renk seçeneklerimiz arasından kendi konseptlerini yaratarak yeşil ve pudra renklerini seçen çiftin düğün bahçe süslemesi hem farklı hem de sıra dışı şıklıkta oldu. Ekibimizin profesyonel çalışmasıyla konuklarını memnun bırakan çift düğün sonunda teşekkürlerini sunarken bizlere çeşitli hediyeliklerinden hatıra bıraktılar. Düğün organizasyonu firmaları arasından yapmış oldukları tercihle bizleri seçtikleri ve nezaketleri için bizler de çiftimize bir ömür mutluluk diliyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün Organizasyon·         DÜĞÜN ORGANİZASYON FİYATLARI

·         Sandalye Süsleme 1 adet 3TL  = Plastik Sandalye Kiralama 2TL

·         Gelin Yolu Kiralama Fiyatı 350TL ( 4 adet büyük boy kalpli şamdan, 4 adet ışık şelalesi ile birlikte )

·         Ses Sistemi Kiralama 250TL ile 500TL arasında müzik sistemine göre değişmektedir.

·         Nikah Masası Kiralama 500TL ( Masa Süsleme dahil )

·         Düğün için Masa Süsleme Fiyatı 20TL (  beyaz saten masa örtüsü = tek kolu gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süsleme dahil.

·         6 kişilik Düğün Masa Kiralama 25TL =  Kalp Balon Süsleme ( kalp şeklinde beyaz yada mavi renkli balon dekorasyonu )

·         Garson Kiralama 120TL =  Servis Hostesi 120TL = Servis Elemanı Temini 120TL

·         Balon Süsleme Dekorasyonu 250TL ( 1 adet giriş için kalp tak balon, iç mekana papatya balonlar )

·         Düğün Tül Süsleme Fiyatı 150TL ( 100 metre tül süsleme )

·         Şamdan Kiralama 15TL ( tek kollu gümüş şamdan ) = Sandalye Fiyonk Kiralama 1TL

·         Uçan Balon 30 adet 150TL = Baskılı büyük boy jumbo uçan balon Fiyatı 150TL

·         Kokteyl Masası Kiralama + Süslemesi 35TL = beyaz saten örtü ve fiyonk ile birlikte.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Resim Galerimiz
Copyright © 2011 Düğün Organizasyon Hizmetleri
631,149 Tekil Ziyaretçi
    PALYAÇO BUL  SES SİSTEMİ KİRALAMA